Zadzwoń:
+48 507 400 350
Godziny otwarcia: Poniedziałek-Piątek 9.00 - 20.00; Sobota 9.00 - 13.00 02-796 Warszawa, ul. Wąwozowa 20 lokal 007
Rejestracja: 507 400 350
dobry ortodonta Warszawa - Ursynów

Oferta - aparat ortodontyczny na zęby

Aparat zdejmowany dedykowany jest  dzieciom w wieku 4-12 lat, gdy w jamie ustnej obecne są zęby mleczne. Pozwala na wczesną korektę wady zgryzu, hamuje pogłębianie się wady, nie dopuszcza do samoistnych przesunięć zębów  w sytuacji przedwczesnej utraty zębów mlecznych (na skutek próchnicy). Przynoszą dobre rezultaty przy regularności noszenia (12-14 godzin na dobę).

Aparat metalowy polecany dla  młodzieży i  dorosłych. Jest to stały aparat  na zęby,który składa się z metalowego zamka przyklejonego do zęba specjalnym klejem oraz łuku, który jest elementem wyjmowanym, przymocowanym do zamka ligaturą elastyczną (kolorową,białą) . Charakteryzują się wysoką skutecznością oraz przystępną ceną.

Aparat estetyczny polecany dla osób dorosłych, które pragną aby aparat ortodontyczny nie był  bardzo widoczny. Jest to stały aparat ortodontyczny, który składa się z przeźroczystego zamka przyklejonego do zęba specjalnym klejem oraz łuku, który jest elementem wyjmowanym ,mocowanym do zamka ligaturą elastyczną (białą,perłową,bezbarwną).


Aparat Damon polecany dla młodzieży i osób dorosłych. Jest to aparat samoligaturujący, który składa się z zamka przyklejonego do zęba specjalnym klejem oraz łuku, który jest mocowany do zamka za pomocą wbudowanej w zamek klapki. Nie ma tutaj ligatury ,która jest w zamkach konwencjonalnych. Takie rozwiązanie ułatwia utrzymanie higieny. Aparaty te pozwalają na większą rozbudowę łuków zębowych w trakcie leczenia, co jest korzystne w przypadku dużych stłoczeń zębów przy szerokich podstawach kostnych i niejednokrotnie pozwala uniknąć ekstrakcji. Aparaty samoligaturujące Damon mogą być metalowe lub estetyczne.

Aparat lingwalny
dedykowany  osobom dorosłym, dla których istotne jest, aby ich leczenie ortodontyczne było całkowicie niewidoczne. Aparat taki mocuje się na powierzchni językowej (wewnętrznej) zębów, dzięki czemu jest zupełnie niewidoczny dla otoczenia. Aparaty dostępne są w formie zamków standardowych 2D (służące do leczenia prostych wady zgryzu) oraz indywidualnych (do średnich i ciężkich wad).

Aparat Invisalign polecany dla młodzieży oraz osób dorosłych. Aparat taki to komplet przezroczystych nakładek, które muszą być noszone 22h/dobę (całodobowo z przerwami na posiłki). W zależności od nasilenia wady całe leczenie obejmuje kilkanaście do kilkudziesięciu nakładek. Zmieniane są one co 10-14 dni. Ortodonta na wizytach kontrolnych monitoruje postępy leczenia oraz wydaje po 3-4 nakładki, które Pacjent  samodzielnie zmienia zgodnie z zaleceniami. Aparaty te ułatwiają utrzymanie higieny w trakcie leczenia oraz są świetnym rozwiązaniem dla Pacjentów mieszkających za granicą.

Oferujemy pełen zakres usług leczenia ortodontycznego

 

Dlaczego my?
profesjonalny lekarz ortodonta Warszawa
Profesjonalizm
Gruntowne wykształcenie medyczne naszych lekarzy pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
niska cena aparatu na zęby
Cena
Atrakcyjne ceny za usługi stomatologiczne oraz całe leczenie ortodontyczne. Promocje na aparat ortodontyczny.
bezpieczeństwo, najnowsze metody, rtg zębów, tomografia
Bezpieczeństwo
Spełniamy rygorystyczne normy w zakresie zasad sterylizacji.
rodzinna klinika ortodontyczne
Miła atmosfera
Kameralne gabinety pozwalają naszym Pacjentom czuć się swobodnie podczas wizyt.
lekarz ortodonta przyjmuje 6 dni w tygodniu
Szybka rejestracja
Krótki czas oczekiwania na wizytę u lekarza specjalisty. Dobry ortodonta na już.
nasz ortodonta jest rekomendowany przez pacjentów
Parking dla pacjentów
Na naszych pacjentów, zawsze czeka bezpłatny parking.
Nasz blog
Oferujemy nowoczesne metody leczenia w oparciu o najnowsze technologie
19-03-2018
Leczenie ortodontyczne dzieci
Pierwsza wizyta u ortodonty powinna odbyć się już w wieku 4 lat, aby ocenić, czy nie ma zaburzeń wzrostu szczęk, dysfunkcji.
Umów wizytę
Agnieszka Wronka (Borzęcka) - ZnanyLekarz.pl
Stomatologia zachowawcza
Potrzebujesz lekarza stomatologa z długoletnim stażem. Teraz możesz umówić wizytę w naszym gabinecie. Dentysta - lek. stomatolog Paulina Piórkowska przyjmuje regularnie w każdą środę.
pokaż więcej
04-09-2019
Artykulacja, badanie stawu skroniowo żuchwowego
Bóle stawów skroniowo-żuchwowych? Ścieranie się zębów? Nierówny zgryz? A nawet bóle głowy czy odcinka szyjnego kręgosłupa? Wszystkie te dolegliwości mogą wystąpić jeśli masz problemy ortodontyczne. Nasi lekarze zadbają o piękny uśmiech jak i równy zgryz podczas Twojego leczenia ortodontycznego.
04-09-2019
O przebarwieniach
a prawidłowy kolor uzębienia przyjmuje się barwę od białej poprzez szaroniebieską do żółtawo-kremowej. Barwa zęba jest uzależniona od trzech składników: szkliwa, zębiny i miazgi.
Kontakt z nami
dobry ortodonta 02-796 Warszawa - Ursynów
02-796 Warszawa - Ursynów,
ul. Wąwozowa 20 lokal 007
ortodonta Warszawa - telefon
+48 507 400 350
ortodonta Ursynów - napisz wiadomość
recepcja@ortodoncjakabaty.pl
Wykonanie strony WWW - Devilart