Zadzwoń:
+48 507 400 350
Godziny otwarcia: Poniedziałek-Piątek 9.00 - 20.00; Sobota 9.00 - 13.00 02-796 Warszawa, ul. Wąwozowa 20 lokal 007
Rejestracja: 507 400 350
dobry ortodonta Warszawa - Ursynów

Stomatologia dziecięca

Nasz gabinet stomatologiczny na Ursynowie to miejsce rodzinne, w którym cenimy sobie komfort naszych pacjentów. Stomatologia rodzinna to jeden z ważniejszych aspektów naszej pracy, który owocuje leczeniem całych rodzin w naszym gabinecie. Właściwa profilaktyka od najmłodszych lat to gwarancja pięknego uśmiechu przez całe życie. Dlatego warto już od najmłodszych lat regularnie kontrolować stan uzębienia u najmłodszych dzieci. Zwłaszcza iż nasz gabinet jest przystopowany do przyjmowania najmłodszych pacjentów. Dodatkowo każde dziecko zostanie powitane przez uśmiechniętego dentystę, który w sposób zabawny opowie o wykonywanych zabiegach. Lekarz stomatolog z przyjemnością i w sposób zabawny oraz przystępny dla dziecka odpowie na wszystkie jego pytania. Wybierając nas masz gwarancję najwyższej jakości usług, która jest poparta opiniami naszych pacjentów oraz licznymi certyfikatami, którymi legitymuje się każdy pracujący u nas dentysta.

ZNIECZULAMY BEZBOLEŚNIE!

Twoje dobre samopoczucie podczas wizyty jest dla nas bardzo ważne! Dlatego proponujemy Ci bezbolesne znieczulenie za pomocą najnowocześniejszego znieczulenia komputerowego CALAJET. System CALAJET podaje znieczulenie bardzo delikatnie, a jednocześnie niezwykle skutecznie i bez bólu.

To pomaga zminimalizować lęk i stres w trakcie leczenia stomatologicznego. Sekretem działania systemu znieczulenia CALAJET są inteligentne rozwiązania pozwalające na delikatne wprowadzenie roztworu znieczulającego, odpowiednie do oporu tkanek i rodzaju znieczulenia.

Tradycyjne znieczulenie przy użyciu strzykawki jest zwykle bolesne, szczególnie gdy podawane jest zbyt szybko - środek znieczulający gromadzi się wówczas w tkankach powodując bolesne uczucie rozpierania. Działanie znieczulenia komputerowego rozpoczyna się już od początku podawania - pozwala uniknąć bólu i nieprzyjemnego rozpierania tkanek.

Dzięki precyzji stosowania znieczulenie można podać w obrębie jednego zęba co niweluje uczucie drętwienia po zabiegu. Dodatkowo dziąsło goi się znacznie szybciej. A wszystko dla Twojego komfortu! Co więcej to znieczulenie uwielbiają najmłodsi! U wielu dzieci udaje się przeprowadzić zabieg bez podawania dodatkowych środków.

znieczulenie komputerowe

 

sedacja wziewna, gaz rozweselający dla dzieci Ursynów

 

Gaz rozweselający dla dzieci - czyli sedacja wziewna w praktyce

 

Sedacja wziewna podtlenkiem azotu brzmi bardzo groźnie i kojarzy się z wykonaniem poważnego zabiegu. Natomiast w praktyce oznacza to zastosowanie gazu rozweselającego dla dzieci. Gaz nie działa jak typowe znieczulenie stomatologiczne, które powoduje, iż ból podczas zabiegu dentystycznego jest w ogóle nie odczuwalny. Zastosowanie gazu rozweselającego u dziecka ma przede wszystkim wpłynąć na nastawienie młodego pacjenta. Sadacja ma na celu rozluźnienie młodego pacjenta oraz obniżyć poczucie strachu. Zastosowanie gazu rozweselającego oprócz poprawy nastroju pacjenta, pozytywnie wpływa na pracę lekarza stomatologa, któremu znacznie łatwiej współpracować z rozluźnionym dzieckiem. Dzięki sadacji zabieg stomatologiczny przebiega w przyjaznej atmosferze.

 

Sedacja - dlaczego warto stosować gaz rozweselający u dzieci

 

Sedacja podtlenkiem azotu po pierwsze umila czas spędzony przez dziecko w gabinecie stomatologicznym. Po drugie zastosowanie gazu rozweselającego umożliwia lepszą kontrolę nad pacjentem - dzięki temu zabieg dentystyczny przebiega znacznie sprawniej i cała wizyta trwa znacznie krócej. Podczas działania gazu rozweselającego znacząco zmniejsza się stopień odczuwanie bólu. Ponadto osoba, która została poddana sedacji staje się niewrażliwa na zapachy, dźwięki oraz dotyk. Młody pacjent dzięki działaniu gazu rozweselającego może nawet zapomnieć o całym zabiegu.

 

Gaz rozweselający dla dzieci - jak szybko działa

 

Sedacja wziewna podtlenkiem azotu działa już po 30 sekundach: sam podtlenek jest całkowicie usuwany z organizmu w wyniku oddychania. U zdrowych pacjentów nie ma niepożądanych efektów zdrowotnych. Nie powoduje problemów z układem oddechowym czy krążenia. Czas oddziaływania podtlenku azotu wynosi maksymalnie około 30 minut.

Dlaczego my?
profesjonalny lekarz ortodonta Warszawa
Profesjonalizm
Gruntowne wykształcenie medyczne naszych lekarzy pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
niska cena aparatu na zęby
Cena
Atrakcyjne ceny za usługi stomatologiczne oraz całe leczenie ortodontyczne. Promocje na aparat ortodontyczny.
bezpieczeństwo, najnowsze metody, rtg zębów, tomografia
Bezpieczeństwo
Spełniamy rygorystyczne normy w zakresie zasad sterylizacji.
rodzinna klinika ortodontyczne
Miła atmosfera
Kameralne gabinety pozwalają naszym Pacjentom czuć się swobodnie podczas wizyt.
lekarz ortodonta przyjmuje 6 dni w tygodniu
Szybka rejestracja
Krótki czas oczekiwania na wizytę u lekarza specjalisty. Dobry ortodonta na już.
nasz ortodonta jest rekomendowany przez pacjentów
Parking dla pacjentów
Na naszych pacjentów, zawsze czeka bezpłatny parking.
Nasz blog
Oferujemy nowoczesne metody leczenia w oparciu o najnowsze technologie
19-03-2018
Leczenie ortodontyczne dzieci
Pierwsza wizyta u ortodonty powinna odbyć się już w wieku 4 lat, aby ocenić, czy nie ma zaburzeń wzrostu szczęk, dysfunkcji.
Umów wizytę
Agnieszka Wronka (Borzęcka) - ZnanyLekarz.pl
Stomatologia zachowawcza
Potrzebujesz lekarza stomatologa z długoletnim stażem. Teraz możesz umówić wizytę w naszym gabinecie. Dentysta - lek. stomatolog Paulina Piórkowska przyjmuje regularnie w każdą środę.
pokaż więcej
04-09-2019
Artykulacja, badanie stawu skroniowo żuchwowego
Bóle stawów skroniowo-żuchwowych? Ścieranie się zębów? Nierówny zgryz? A nawet bóle głowy czy odcinka szyjnego kręgosłupa? Wszystkie te dolegliwości mogą wystąpić jeśli masz problemy ortodontyczne. Nasi lekarze zadbają o piękny uśmiech jak i równy zgryz podczas Twojego leczenia ortodontycznego.
04-09-2019
O przebarwieniach
a prawidłowy kolor uzębienia przyjmuje się barwę od białej poprzez szaroniebieską do żółtawo-kremowej. Barwa zęba jest uzależniona od trzech składników: szkliwa, zębiny i miazgi.
Kontakt z nami
dobry ortodonta 02-796 Warszawa - Ursynów
02-796 Warszawa - Ursynów,
ul. Wąwozowa 20 lokal 007
ortodonta Warszawa - telefon
+48 507 400 350
ortodonta Ursynów - napisz wiadomość
recepcja@ortodoncjakabaty.pl
Wykonanie strony WWW - Devilart