Zadzwoń:
+48 507 400 350
Godziny otwarcia: Poniedziałek-Piątek 9.00 - 20.00; Sobota 9.00 - 13.00 02-796 Warszawa, ul. Wąwozowa 20 lokal 007
Rejestracja: 507 400 350
dobry ortodonta Warszawa - Ursynów
Odkryj swój uśmiech
Zobacz nasze promocje
✔ bezpłatna diagnostyka RTG
✔ 15% rabatu na całe leczenie ortodontyczne
Promocje

Dentysta chirurg - stomatologia estetyczna, endodoncja

Rozwijamy się z myślą o naszych Pacjentach!

Nasz gabinet poszerza gamę świadczonych usług, które obejmowały dotychczas leczenie ortodontyczne pacjentów w każdym wieku. Stawiamy na najwyższą jakość świadczonych usług w zakresie ortodoncji, dlatego po wielu miesiącach poszukiwań udało się nam powiększyć nasz zespół o lekarzy stomatologów.

Lekarz stomatolog Amelia Saja - absolwentka wydziału lekarsko-dentystycznego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Od 2013 roku zajmuje się stomatologią zachowawczą i estetyczną. Pasjonuje się nowoczesną endodoncją, rozpoznawaniem i leczeniem chorób miazgi pod kontrolą mikroskopu. Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. W wolnej chwili lubi spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu.

Lekarz stomatolog Amelia Saja

 

Lekarz stomatolog Anita Sobczak - absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz studiów podyplomowych na kierunku "Medycyna Estetyczna" na Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach. Odbyła roczny staż w Mazowieckim Centrum Stomatologii w Warszawie. Uczestniczka wielu kursów, szkoleń oraz kongresów stomatologicznych.

Lekarz stomatolog Anita Sobczak

.

Paulina Piórkowska to lekarz stomatolog z długoletnim stażem, który legitymuje się wieloma odbytymi kursami i bogatą kolekcją dyplomów. Jest to dentysta, który stanowi doskonałe uzupełnienie naszego zespołu. Dzięki temu nasz gabinet będzie mógł świadczyć kompleksowe leczenie stomatologiczne na najwyższym poziomie.

stomatolog Ursynów, Kabaty

 

Nasza oferta, wraz ze stomatologiem Pauliną Piórkowską  zostaje rozszerzona o stomatologię zachowawczą. Stomatologia zachowawcza to profilaktyka jamy ustnej i leczenie próchnicy. Zachowując nasze normy jakości oraz długoletnie doświadczanie Pauliny Piórkowskiej w pracy dentysty, możemy zapewnić doskonałe rezultaty leczenia zachowawczego osiągane w naszym gabinecie. Podczas leczenia stomatolog stosuje wysokiej jakości sprzęt i materiały. Dentysta zawsze dobiera idealnie kształt i odcień wypełnienia, który umożliwia zrekonstruować zęba w sposób tak naturalny by wyplenienie było jak najmniej widoczne. Dzięki zastosowaniu przez stomatologa wypełnień światłoutwardzalnych, możliwe jest uzyskanie kształtu i połysku zęba w sposób najbardziej zbliżony do natury.

 

Lekarz stomatolog chirurg Katarzyna Miękus - absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Obecnie rezydent na specjalizacji z chirurgii szczękowo-twarzowej w Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Jamy Ustnej i Implantologii Uniwersytetu Medycznego w Warszawie.
Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Czaszkowo – Szczękowo – Twarzowej, Chirurgii Stomatologicznej i Implantologii, opiekun Studenckiego Koła Naukowego. Autorka i opiekun licznych prac naukowych i wystąpień na kongresach krajowych i zagranicznych.
Głównymi obszarami zainteresowań zawodowych Pani Doktor jest chirurgia ortognatyczna i zaburzenia drożności dróg odechowych podczas snu, objawiające się głównie chrapaniem.

Zakres wykonywanych zabiegów:

 • chirurgia stomatologiczna
 • usuwanie zatrzymanych ósemek
 • zabiegi w obrębie chirurgii szczękowo-twarzowej
 • implantologia
 • zabiegi z zakresu periodontologii (kiretaż otwarty)
 • pokrywanie recesji dziąsłowych.
 • piezochirurgia 

stomatologia Ursynów - dentysta Katarzyna Miękus

 

Nasz gabinet stomatologiczny posiada sprzęt najnowszej generacji. Lekarz stomatolog dysponuje na miejscu rentgenem oraz tomografem komputerowym. Dzięki temu może natychmiast zdiagnozować problem i zastosować najlepszą formę leczenia stomatologicznego. Dodatkowo nasza klinika stomatologiczna zlokalizowana jest w dogodnej lokalizacji w Warszawie. Położona jest tuż przy stacji metra Warszawa - Kabaty. Taka lokalizacji umożliwia łatwy dojazd do lekarza stomatologa z każdego miejsca w Warszawie (np. Ursynów) i nie tylko. Do naszego gabinetu z łatwością dojedziesz z takich miejscowości jak: Konstancin Jeziorna, Piaseczno, Góra Kalwaria, Wilanów, Mokotów, Imielin, Natolin.  

dentysta Kabaty, Ursynów

 

Stomatologia zachowawcza Warszawa: Kabaty, Ursynów - zakres oferowanych usług:

 • specjalistyczne porady stomatologiczne,
 • leczenie ubytków próchnicznych,
 • odbudowę tkanek zęba materiałem światłoutwardzalnym (wypełnienia),
 • leczenie kanałowe oraz reendodoncję (powtórne leczenie kanałowe),
 • usuwanie osadu i kamienia nazębnego,
 • leczenie nadwrażliwości zębów. 

stomatologia Ursynów, Kabaty

 

Stomatolog Ursynów, powszechnie dentysta - dlaczego warto wybrać nasz gabinet

 

W stolicy, mieście tysięcy gabinetów stomatologicznych jak wybrać tego właściwego? Jest to pytanie, które słyszymy od wielu naszych pacjentów. Szczególnie jeśli korzystali już z usług innych lekarzy stomatologów w mieście i nie byli zadowoleni z usług dotychczasowych dentystów. Doskonale znamy warszawski rynek i wymagania jakie na nim panują. Zdajemy sobie sprawę iż dobry dentysta powinien nieustannie podnosić swoje kwalifikacje zawodowe. Dlatego każdy lekarz stomatolog, który pracuje w naszym gabinecie nieustannie uczestniczy w kursach i szkoleniach podnoszących jego kwalifikacje zawodowe. Staramy się wychodzić poza obowiązujące obecnie standardy w leczeniu stomatologicznym i poszukujemy najbardziej skutecznych rozwiązań dla naszych pacjentów. To oni są dla nas najważniejsi, a ich zadowolenie opisuje jakość pracy każdego chirurga stomatologa czy dentysty w naszym gabinecie stomatologicznym na Ursynowie.

 

Stomatologia Ursynów - wyższy poziom usług

 

Nasz gabinet stomatologiczny na Ursynowie to miejsce rodzinne, w którym cenimy sobie komfort naszych pacjentów. Stomatologia rodzinna to jeden z ważniejszych aspektów naszej pracy, który owocuje leczeniem całych rodzin w naszym gabinecie. Właściwa profilaktyka od najmłodszych lat to gwarancja pięknego uśmiechu przez całe życie. Dlatego warto już od najmłodszych lat regularnie kontrolować stan uzębienia u najmłodszych dzieci. Zwłaszcza iż nasz gabinet jest przystopowany do przyjmowania najmłodszych pacjentów. Dodatkowo każde dziecko zostanie powitane przez uśmiechniętego dentystę, który w sposób zabawny opowie o wykonywanych zabiegach. Lekarz stomatolog z przyjemnością i w sposób zabawny oraz przystępny dla dziecka odpowie na wszystkie jego pytania. Wybierając nas masz gwarancję najwyższej jakości usług, która jest poparta opiniami naszych pacjentów oraz licznymi certyfikatami, którymi legitymuje się każdy pracujący u nas dentysta.

 
Chirurg stomatolog na Ursynowie

 

Chirurgia stomatologiczna to jedna z dziedzin stomatologii w skład której wchodzi szereg zabiegów w obrębie jamy ustnej pacjenta. Chirurg stomatolog nie tylko zajmuje się usuwaniem zębów - jest błędna opinia, która niestety jest bardzo powszechna i wprowadza w błąd pacjentów. Dzięki postępującemu rozwojowi stomatologii, chirurg stomatolog przeprowadza również zabiegi pozwalające na przygotowanie jamy ustnej do specjalistycznego leczenia w innych dziedzinach stomatologii. Przykładowe obszary działań związane z chirurgią stomatologiczną to:

 • ekstrakcje zębów mlecznych i stałych,
 • interwencje chirurgiczne związane z zębami mądrości,
 • chirurgiczne usuwanie zębów zatrzymanych całkowicie lub częściowo,
 • zabiegi mikrochirurgiczne, także te wykonywane w ramach przygotowania do zabiegów protetycznych i implantologicznych,
 • periochirurgia, czyli zabiegi mające na celu odbudowę utraconych tkanek i likwidację stanów zapalnych,
 • resekcje wierzchołka korzeni, hemisekcje,
 • zabiegi rekonstrukcyjne.

 

Dlaczego my?
profesjonalny lekarz ortodonta Warszawa
Profesjonalizm
Gruntowne wykształcenie medyczne naszych lekarzy pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
niska cena aparatu na zęby
Cena aparatu
Atrakcyjna cena za aparat ortodontyczny oraz całe leczenie ortodontyczne. Promocje na aparat ortodontyczny.
bezpieczeństwo, najnowsze metody, rtg zębów, tomografia
Bezpieczeństwo
Spełniamy rygorystyczne normy w zakresie zasad sterylizacji.
rodzinna klinika ortodontyczne
Miła atmosfera
Kameralne gabinety pozwalają naszym Pacjentom czuć się swobodnie podczas wizyt.
lekarz ortodonta przyjmuje 6 dni w tygodniu
Szybka rejestracja
Krótki czas oczekiwania na założenie aparatu. Dobry ortodonta na już.
nasz ortodonta jest rekomendowany przez pacjentów
Parking dla pacjentów
Na naszych pacjentów, zawsze czeka bezpłatny parking.
Nasz blog
Oferujemy nowoczesne metody leczenia w oparciu o najnowsze technologie
19-03-2018
Leczenie ortodontyczne dzieci
Pierwsza wizyta u ortodonty powinna odbyć się już w wieku 4 lat, aby ocenić, czy nie ma zaburzeń wzrostu szczęk, dysfunkcji.
Umów wizytę
Agnieszka Wronka (Borzęcka) - ZnanyLekarz.pl
Stomatologia zachowawcza
Potrzebujesz lekarza stomatologa z długoletnim stażem. Teraz możesz umówić wizytę w naszym gabinecie. Dentysta - lek. stomatolog Paulina Piórkowska przyjmuje regularnie w każdą środę.
pokaż więcej
Kontakt z nami
dobry ortodonta 02-796 Warszawa - Ursynów
02-796 Warszawa - Ursynów,
ul. Wąwozowa 20 lokal 007
ortodonta Warszawa - telefon
+48 507 400 350
ortodonta Ursynów - napisz wiadomość
recepcja@ortodoncjakabaty.pl
Wykonanie strony WWW - Devilart