Zadzwoń:
+48 507 400 350
Godziny otwarcia: Poniedziałek-Piątek 9.00 - 20.00; Sobota 9.00 - 13.00 02-796 Warszawa, ul. Wąwozowa 20 lokal 007
Rejestracja: 507 400 350
dobry ortodonta Warszawa - Ursynów

Dentysta chirurg - stomatologia estetyczna, endodoncja

Rozwijamy się z myślą o naszych Pacjentach!

Nasz gabinet poszerza gamę świadczonych usług, które obejmowały dotychczas leczenie ortodontyczne pacjentów w każdym wieku. Stawiamy na najwyższą jakość świadczonych usług w zakresie ortodoncji, dlatego po wielu miesiącach poszukiwań udało się nam powiększyć nasz zespół o lekarzy stomatologów. 

Nasz gabinet stomatologiczny posiada sprzęt najnowszej generacji. Lekarz stomatolog dysponuje na miejscu rentgenem oraz tomografem komputerowym. Dzięki temu może natychmiast zdiagnozować problem i zastosować najlepszą formę leczenia stomatologicznego. Dodatkowo nasza klinika stomatologiczna zlokalizowana jest w dogodnej lokalizacji w Warszawie. Położona jest tuż przy stacji metra Warszawa - Kabaty. Taka lokalizacji umożliwia łatwy dojazd do lekarza stomatologa z każdego miejsca w Warszawie (np. Ursynów) i nie tylko. Do naszego gabinetu z łatwością dojedziesz z takich miejscowości jak: Konstancin Jeziorna, Piaseczno, Góra Kalwaria, Wilanów, Mokotów, Imielin, Natolin.  

ZNIECZULAMY BEZBOLEŚNIE!

Twoje dobre samopoczucie podczas wizyty jest dla nas bardzo ważne! Dlatego proponujemy Ci bezbolesne znieczulenie za pomocą najnowocześniejszego znieczulenia komputerowego CALAJET. System CALAJET podaje znieczulenie bardzo delikatnie, a jednocześnie niezwykle skutecznie i bez bólu.

To pomaga zminimalizować lęk i stres w trakcie leczenia stomatologicznego. Sekretem działania systemu znieczulenia CALAJET są inteligentne rozwiązania pozwalające na delikatne wprowadzenie roztworu znieczulającego, odpowiednie do oporu tkanek i rodzaju znieczulenia.

Tradycyjne znieczulenie przy użyciu strzykawki jest zwykle bolesne, szczególnie gdy podawane jest zbyt szybko - środek znieczulający gromadzi się wówczas w tkankach powodując bolesne uczucie rozpierania. Działanie znieczulenia komputerowego rozpoczyna się już od początku podawania - pozwala uniknąć bólu i nieprzyjemnego rozpierania tkanek.

Dzięki precyzji stosowania znieczulenie można podać w obrębie jednego zęba co niweluje uczucie drętwienia po zabiegu. Dodatkowo dziąsło goi się znacznie szybciej. A wszystko dla Twojego komfortu! Co więcej to znieczulenie uwielbiają najmłodsi! U wielu dzieci udaje się przeprowadzić zabieg bez podawania dodatkowych środków.

 

znieczulenie komputerowe

 

dentysta Kabaty, Ursynów

 

Stomatologia zachowawcza Warszawa: Kabaty, Ursynów - zakres oferowanych usług:

 • specjalistyczne porady stomatologiczne,
 • leczenie ubytków próchnicznych,
 • odbudowę tkanek zęba materiałem światłoutwardzalnym (wypełnienia),
 • leczenie kanałowe oraz reendodoncję (powtórne leczenie kanałowe),
 • usuwanie osadu i kamienia nazębnego,
 • leczenie nadwrażliwości zębów. 

stomatologia Ursynów, Kabaty

 

Stomatolog Ursynów, powszechnie dentysta - dlaczego warto wybrać nasz gabinet

 

W stolicy, mieście tysięcy gabinetów stomatologicznych jak wybrać tego właściwego? Jest to pytanie, które słyszymy od wielu naszych pacjentów. Szczególnie jeśli korzystali już z usług innych lekarzy stomatologów w mieście i nie byli zadowoleni z usług dotychczasowych dentystów. Doskonale znamy warszawski rynek i wymagania jakie na nim panują. Zdajemy sobie sprawę iż dobry dentysta powinien nieustannie podnosić swoje kwalifikacje zawodowe. Dlatego każdy lekarz stomatolog, który pracuje w naszym gabinecie nieustannie uczestniczy w kursach i szkoleniach podnoszących jego kwalifikacje zawodowe. Staramy się wychodzić poza obowiązujące obecnie standardy w leczeniu stomatologicznym i poszukujemy najbardziej skutecznych rozwiązań dla naszych pacjentów. To oni są dla nas najważniejsi, a ich zadowolenie opisuje jakość pracy każdego chirurga stomatologa czy dentysty w naszym gabinecie stomatologicznym na Ursynowie.

 

Stomatologia Ursynów - wyższy poziom usług

 

Nasz gabinet stomatologiczny na Ursynowie to miejsce rodzinne, w którym cenimy sobie komfort naszych pacjentów. Stomatologia rodzinna to jeden z ważniejszych aspektów naszej pracy, który owocuje leczeniem całych rodzin w naszym gabinecie. Właściwa profilaktyka od najmłodszych lat to gwarancja pięknego uśmiechu przez całe życie. Dlatego warto już od najmłodszych lat regularnie kontrolować stan uzębienia u najmłodszych dzieci. Zwłaszcza iż nasz gabinet jest przystopowany do przyjmowania najmłodszych pacjentów. Dodatkowo każde dziecko zostanie powitane przez uśmiechniętego dentystę, który w sposób zabawny opowie o wykonywanych zabiegach. Lekarz stomatolog z przyjemnością i w sposób zabawny oraz przystępny dla dziecka odpowie na wszystkie jego pytania. Wybierając nas masz gwarancję najwyższej jakości usług, która jest poparta opiniami naszych pacjentów oraz licznymi certyfikatami, którymi legitymuje się każdy pracujący u nas dentysta.

 
Chirurg stomatolog na Ursynowie

 

Chirurgia stomatologiczna to jedna z dziedzin stomatologii w skład której wchodzi szereg zabiegów w obrębie jamy ustnej pacjenta. Chirurg stomatolog nie tylko zajmuje się usuwaniem zębów - jest błędna opinia, która niestety jest bardzo powszechna i wprowadza w błąd pacjentów. Dzięki postępującemu rozwojowi stomatologii, chirurg stomatolog przeprowadza również zabiegi pozwalające na przygotowanie jamy ustnej do specjalistycznego leczenia w innych dziedzinach stomatologii. Przykładowe obszary działań związane z chirurgią stomatologiczną to:

 • ekstrakcje zębów mlecznych i stałych,
 • interwencje chirurgiczne związane z zębami mądrości,
 • chirurgiczne usuwanie zębów zatrzymanych całkowicie lub częściowo,
 • zabiegi mikrochirurgiczne, także te wykonywane w ramach przygotowania do zabiegów protetycznych i implantologicznych,
 • periochirurgia, czyli zabiegi mające na celu odbudowę utraconych tkanek i likwidację stanów zapalnych,
 • resekcje wierzchołka korzeni, hemisekcje,
 • zabiegi rekonstrukcyjne.

stomatologia zachowawcza 

Nasi lekarze:

 • stomatolog ortodonta Agnieszka Wronka
 • stomatolog chirurg Katarzyna Miękus - Michalak
 • stomatolog Izabela Zakrzewska – Wielgus
Dlaczego my?
profesjonalny lekarz ortodonta Warszawa
Profesjonalizm
Gruntowne wykształcenie medyczne naszych lekarzy pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
niska cena aparatu na zęby
Cena
Atrakcyjne ceny za usługi stomatologiczne oraz całe leczenie ortodontyczne. Promocje na aparat ortodontyczny.
bezpieczeństwo, najnowsze metody, rtg zębów, tomografia
Bezpieczeństwo
Spełniamy rygorystyczne normy w zakresie zasad sterylizacji.
rodzinna klinika ortodontyczne
Miła atmosfera
Kameralne gabinety pozwalają naszym Pacjentom czuć się swobodnie podczas wizyt.
lekarz ortodonta przyjmuje 6 dni w tygodniu
Szybka rejestracja
Krótki czas oczekiwania na wizytę u lekarza specjalisty. Dobry ortodonta na już.
nasz ortodonta jest rekomendowany przez pacjentów
Parking dla pacjentów
Na naszych pacjentów, zawsze czeka bezpłatny parking.
Nasz blog
Oferujemy nowoczesne metody leczenia w oparciu o najnowsze technologie
19-03-2018
Leczenie ortodontyczne dzieci
Pierwsza wizyta u ortodonty powinna odbyć się już w wieku 4 lat, aby ocenić, czy nie ma zaburzeń wzrostu szczęk, dysfunkcji.
Umów wizytę
Agnieszka Wronka (Borzęcka) - ZnanyLekarz.pl
Stomatologia zachowawcza
Potrzebujesz lekarza stomatologa z długoletnim stażem. Teraz możesz umówić wizytę w naszym gabinecie. Dentysta - lek. stomatolog Paulina Piórkowska przyjmuje regularnie w każdą środę.
pokaż więcej
04-09-2019
Artykulacja, badanie stawu skroniowo żuchwowego
Bóle stawów skroniowo-żuchwowych? Ścieranie się zębów? Nierówny zgryz? A nawet bóle głowy czy odcinka szyjnego kręgosłupa? Wszystkie te dolegliwości mogą wystąpić jeśli masz problemy ortodontyczne. Nasi lekarze zadbają o piękny uśmiech jak i równy zgryz podczas Twojego leczenia ortodontycznego.
04-09-2019
O przebarwieniach
a prawidłowy kolor uzębienia przyjmuje się barwę od białej poprzez szaroniebieską do żółtawo-kremowej. Barwa zęba jest uzależniona od trzech składników: szkliwa, zębiny i miazgi.
Kontakt z nami
dobry ortodonta 02-796 Warszawa - Ursynów
02-796 Warszawa - Ursynów,
ul. Wąwozowa 20 lokal 007
ortodonta Warszawa - telefon
+48 507 400 350
ortodonta Ursynów - napisz wiadomość
recepcja@ortodoncjakabaty.pl
Wykonanie strony WWW - Devilart