Zadzwoń:
+48 507 400 350
Godziny otwarcia: Poniedziałek-Piątek 9.00 - 20.00; Sobota 9.00 - 13.00 02-796 Warszawa, ul. Wąwozowa 20 lokal 007
Rejestracja: 507 400 350
dobry ortodonta Warszawa - Ursynów

Wybielanie zębów


Wybielanie zębów w gabinecie dentystycznym daje nam nie tylko gwarancję prawidłowości jego wykonania, ale także uzyskania najlepszych efektów.
 

 

Jakie metody wybielania zębów oferują gabinety dentystyczne?

 


Metody wybielania zebów uzależnione są od stopnia i rodzaju przebarwień - stomatolog po ocenie naszego stanu uzębienia dobierze indywidualnie pod nas odpowiednią metodę wybielania zębów.


Jeśli przebarwienia są niewielkie, często okazuje się, że wystarczy usunięcie osadu i kamienia (skaling i piaskowanie).


Jeśli po tych zabiegach stwierdzimy, że efekt jest zadowalający, ale nie satysfakcjonujący lekarz może nam zaproponować nakładki do wybielania zębów. Jednak nie są to te same nakładki, które można dostać w aptece i drogerii.
 

Te nakładki są indywidualnie dopasowane do kształtu szczęki. Najpierw lekarz przygotowuje odpowiednią nakładkę, a następnie dobiera żel wybielający o odpowiednim stężeniu. Stosowanie tej nakładki zgodnie z zaleceniami lekarza pozwoli na osiągnięcie oczekiwanego efektu po ok. 14 dniach. Tak wybielone zęby zachowają jasny odcień nawet kilka lat (przy odpowiednim dbaniu o nie i powtarzaniu zabiegu nakładkowego co kilka miesięcy przez kilka dni).

 

wybielanie zębów Ursynów
 

Coraz większą popularnością cieszą się metody wybielania zębów poprzez naświetlanie. Najpierw lekarz zabezpiecza dziąsła odpowiednim preparatem, następnie nakłada na zęby żel ze środkiem wybielającym o odpowiednim stężeniu i przy pomocy lampy następuje proces wybielania zębów.  Efekt widoczny jest natychmiast.
 

 

W naszym gabinecie mamy dostępne systemy wybielania zębów: Prevdent i Beyond.Z regenerująco - wybielającym systemem Prevdent Twoje zęby mogą być od 7 do 8 odcieni bielsze już w ciągu 2 godzin. Jest to system do wybielania zębów i naprawy szkliwa, przeznaczony do zastosowania w gabinecie stomatologicznym. To co go odróżnia od innych produktów wybielających dostępnych na rynku to połączenie aktywnej substancji wybielającej - 6% nadtlenek wodoru (6% H2O2) z Nano-Hydroksyapatytem, który remineralizuje szkliwo i znacznie zmniejsza nadwrażliwość. Zęby stają się nie tylko jaśniejsze, ale także zdrowsze. System PrevDent CrWR przywraca ich naturalną biel! A pacjent podczas procesu wybielania zębów i w czasie po nim, ma znacząco wyeliminowaną nadwrażliwość.
 

 

Jak działa system wybielania zębów PrevDent?


Jego działanie możemy opisać w 3. krokach
 

Krok 1.
Użycie PrevDent "Stain removal". Jest to produkt, który dzięki zawartym w nim środków powierzchniowo czynnych, detergentów, aktywnego tlenu i rozpuszczalników wnika głęboko w zęby i usuwa plamy.
 

Krok 2.
W wyniku połączenia nadtlenku wodoru  z nano-Hydroksyapatytem otrzymujemy natlenioną pianę, która jest w stanie wejść w strukturę szkliwa i rozpocząć proces wybielania zębów.
 

Krok 3.
W tym kroku następuje naprawa szkliwa, poprzez zastosowanie PrevDent Serum. Zawiera ono nanohydroksyapatyt, który remineralizuje i naprawia powierzchnie zęba pozbawiając pacjenta nadwrażliwości, przy jednoczesnym wybieleniu zębów.

System Beyond daje możliwość wybielenia zębów w przeciągu 30-60 minut, a przy tym efekty są widoczne zaraz po zabiegu. Można uzyskać odcień nawet 14 stopni jaśniejszy.
 

Proces zaczyna się od nałożenia specjalnego żelu (opartego na nadtlenku wodoru), a następie naświetlaniu niebieskim światłem o specjalnej długości fali. Dzięki temu żel przenika przez szkliwo dostając się do zębiny. Przebarwienia zostają rozbite na mniejsze cząsteczki i utlenione. Efektem końcowym są lśniące, białe zęby. Zabieg wybielania zębów jest bezpieczny, bezbolesny, a rezultat natychmiastowy.

Zalecenia po zabiegu wybielania zębów

 


Bezpośrednio po zabiegu przez 2 godziny nie można nic jeść, żuć gumy, myć zębów, natomiast do picia poleca się tylko mineralną wodę niegazowaną. Chodzi o to, że przez te najbliższe dwie godziny po zabiegu proces wybielania zębów jeszcze trwa i nie powinno się go zaburza.

Ostateczny efekt kształtuje się między 3 dni -2 tygodnie i jest to tzw. okres stabilizacji. Zaleca się w nim stosowanie tzw. białej diety, czyli jedzenie jasnych rzeczy, a oraz unikanie produktów zawierających barwniki. Nie wolno palić papierosów, pić alkoholu, należy unikać ciemnych sosów, pomidorów, brokułów itp.
Koniec okresu stabilizacji nie jest związany z końcem dbania o zęby, a wręcz przeciwnie. Należy o nie dbać jeszcze bardziej. Zaleca się mycie zębów miękką szczoteczką, używania pasty ochronnej wzmacniającej szkliwo, płynów do płukania ust bez alkoholu itp. Dzięki temu efekt będzie długotrwały.

Przed
Po
Przed
Po
Przed
Po
Dlaczego my?
profesjonalny lekarz ortodonta Warszawa
Profesjonalizm
Gruntowne wykształcenie medyczne naszych lekarzy pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
niska cena aparatu na zęby
Cena
Atrakcyjne ceny za usługi stomatologiczne oraz całe leczenie ortodontyczne. Promocje na aparat ortodontyczny.
bezpieczeństwo, najnowsze metody, rtg zębów, tomografia
Bezpieczeństwo
Spełniamy rygorystyczne normy w zakresie zasad sterylizacji.
rodzinna klinika ortodontyczne
Miła atmosfera
Kameralne gabinety pozwalają naszym Pacjentom czuć się swobodnie podczas wizyt.
lekarz ortodonta przyjmuje 6 dni w tygodniu
Szybka rejestracja
Krótki czas oczekiwania na wizytę u lekarza specjalisty. Dobry ortodonta na już.
nasz ortodonta jest rekomendowany przez pacjentów
Parking dla pacjentów
Na naszych pacjentów, zawsze czeka bezpłatny parking.
Nasz blog
Oferujemy nowoczesne metody leczenia w oparciu o najnowsze technologie
19-03-2018
Leczenie ortodontyczne dzieci
Pierwsza wizyta u ortodonty powinna odbyć się już w wieku 4 lat, aby ocenić, czy nie ma zaburzeń wzrostu szczęk, dysfunkcji.
Umów wizytę
Agnieszka Wronka (Borzęcka) - ZnanyLekarz.pl
Stomatologia zachowawcza
Potrzebujesz lekarza stomatologa z długoletnim stażem. Teraz możesz umówić wizytę w naszym gabinecie. Dentysta - lek. stomatolog Paulina Piórkowska przyjmuje regularnie w każdą środę.
pokaż więcej
04-09-2019
Artykulacja, badanie stawu skroniowo żuchwowego
Bóle stawów skroniowo-żuchwowych? Ścieranie się zębów? Nierówny zgryz? A nawet bóle głowy czy odcinka szyjnego kręgosłupa? Wszystkie te dolegliwości mogą wystąpić jeśli masz problemy ortodontyczne. Nasi lekarze zadbają o piękny uśmiech jak i równy zgryz podczas Twojego leczenia ortodontycznego.
04-09-2019
O przebarwieniach
a prawidłowy kolor uzębienia przyjmuje się barwę od białej poprzez szaroniebieską do żółtawo-kremowej. Barwa zęba jest uzależniona od trzech składników: szkliwa, zębiny i miazgi.
Kontakt z nami
dobry ortodonta 02-796 Warszawa - Ursynów
02-796 Warszawa - Ursynów,
ul. Wąwozowa 20 lokal 007
ortodonta Warszawa - telefon
+48 507 400 350
ortodonta Ursynów - napisz wiadomość
recepcja@ortodoncjakabaty.pl
Wykonanie strony WWW - Devilart