Zadzwoń:
+48 507 400 350
Godziny otwarcia: Poniedziałek-Piątek 9.00 - 20.00; Sobota 9.00 - 13.00 02-796 Warszawa, ul. Wąwozowa 20 lokal 007
Rejestracja: 507 400 350
dobry ortodonta Warszawa - Ursynów

Leczenie kanałowe pod mikroskopem

Leczenie kanałowe pod mikroskopem Warszawa – najlepsi specjaliści, bezbolesne leczenie!


Endodoncja jest to dziedzina stomatologii zachowawczej, która skupia się na leczeniu systemu kanałów zęba. Leczenie polega na usunięciu chorej tkanki zęba (zwanej miazgą) w kanale zębowym. Następie jest ona zastępowana odpowiednim biomateriałem, który wypełnienia kanały zęba.

Leczenie kanałowe wykonywane jest całkowicie bezbólowo. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu nowoczesnej metody znieczulenia komputerowego. W procesie leczenia kanałowego używany jest  mikroskop stomatologiczny i endometr. Zabiegi endodontyczne przeprowadzane są w pełnej izolacji pola zabiegowego (koferdam). W celu osiągnięcia najlepszych rezultatów wykorzystujemy w naszej klinice narzędzia i materiały najwyższej klasy. Leczenie kanałowe jest prowadzone przez specjalistów z zakresu stomatologii zachowawczej z endodoncją, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie. Zabiegi leczenia kanałów są długotrwałe, wymagają od lekarza stomatologa dużej precyzji, zaangażowania i doświadczenia.

 

leczenie kanałowe Warszawa - Ursynów

 

Endodoncja Warszawa – praca w powiększeniu, pełna diagnostyka - Twój komfort!


Najnowsze schematy leczenia, najwyższej klasy narzędzia i materiały oraz najlepsi specjaliści w Warszawie – to wszystko pozwala nam sprostać oczekiwaniom naszych pacjentów. Nasza klinika stomatologiczna posiada najnowszy system diagnostyczny - tomografii komputerowej VATECH  Pax-i 3D SMART oraz rentgen punktowy VATECH Ezray Air. Sprzęt ten daje wyspecjalizowanym stomatologom wiele możliwości skutecznego leczenia trudnych przypadków endodontycznych. Leczenie kanałowe jest rozwiązaniem znacznie tańszym oraz mniej inwazyjnym niż trwałe usunięcie zęba, który musi zostać zastąpiony odbudową protetyczną.

 

Leczenie kanałowe Ursynów – precyzja, doświadczenie, miła atomosfera!


Nasza klinika na Ursynowie oferuje pełen zakres zabiegów specjalistycznych z zakresu endodoncji. Nasi lekarze stomatolodzy wykonują między innymi: zabiegi pierwotnego leczenia kanałowego, jak również rewizje endodontyczne nieprawidłowo leczonych zębów - ponowne leczenie kanałowe.

Z dużym powodzeniem w naszej klinice (Warszawa - Ursynów) usuwamy z kanałów zębowych stare wkłady koronowo-korzeniowe, złamane narzędzia lub pozostały cement. Zapewniamy również leczenie kanałów zobliterowanych (zwapniałych) i zakrzywionych. Jest to możliwe poprzez zastosowanie najnowszych technologii a przede wszystkim pracy w powiększeniu pod mikroskopem. Dzięki mikroskopowi jesteśmy wstanie odnaleźć dodatkowe kanały, które były dotychczas niezauważone.

Następnym etapem, który powinien zostać przeprowadzony po zakończeniu leczenia kanałowego jest trwała odbudowa korony przeleczonego już zęba. Standardowo jako szkielet odbudowy jest stosowany system włókien szklanych. W najbardziej zniszczonych zębach skutecznym i najlepszym rozwiązaniem jest wkład koronowo-korzeniowy odlewany i korona ceramiczna. 

 

leczenie kanałowe pod mikroskopem Warszawa - Ursynów

Dlaczego my?
profesjonalny lekarz ortodonta Warszawa
Profesjonalizm
Gruntowne wykształcenie medyczne naszych lekarzy pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
niska cena aparatu na zęby
Cena
Atrakcyjne ceny za usługi stomatologiczne oraz całe leczenie ortodontyczne. Promocje na aparat ortodontyczny.
bezpieczeństwo, najnowsze metody, rtg zębów, tomografia
Bezpieczeństwo
Spełniamy rygorystyczne normy w zakresie zasad sterylizacji.
rodzinna klinika ortodontyczne
Miła atmosfera
Kameralne gabinety pozwalają naszym Pacjentom czuć się swobodnie podczas wizyt.
lekarz ortodonta przyjmuje 6 dni w tygodniu
Szybka rejestracja
Krótki czas oczekiwania na wizytę u lekarza specjalisty. Dobry ortodonta na już.
nasz ortodonta jest rekomendowany przez pacjentów
Parking dla pacjentów
Na naszych pacjentów, zawsze czeka bezpłatny parking.
Nasz blog
Oferujemy nowoczesne metody leczenia w oparciu o najnowsze technologie
19-03-2018
Leczenie ortodontyczne dzieci
Pierwsza wizyta u ortodonty powinna odbyć się już w wieku 4 lat, aby ocenić, czy nie ma zaburzeń wzrostu szczęk, dysfunkcji.
Umów wizytę
Agnieszka Wronka (Borzęcka) - ZnanyLekarz.pl
Stomatologia zachowawcza
Potrzebujesz lekarza stomatologa z długoletnim stażem. Teraz możesz umówić wizytę w naszym gabinecie. Dentysta - lek. stomatolog Paulina Piórkowska przyjmuje regularnie w każdą środę.
pokaż więcej
04-09-2019
Artykulacja, badanie stawu skroniowo żuchwowego
Bóle stawów skroniowo-żuchwowych? Ścieranie się zębów? Nierówny zgryz? A nawet bóle głowy czy odcinka szyjnego kręgosłupa? Wszystkie te dolegliwości mogą wystąpić jeśli masz problemy ortodontyczne. Nasi lekarze zadbają o piękny uśmiech jak i równy zgryz podczas Twojego leczenia ortodontycznego.
04-09-2019
O przebarwieniach
a prawidłowy kolor uzębienia przyjmuje się barwę od białej poprzez szaroniebieską do żółtawo-kremowej. Barwa zęba jest uzależniona od trzech składników: szkliwa, zębiny i miazgi.
Kontakt z nami
dobry ortodonta 02-796 Warszawa - Ursynów
02-796 Warszawa - Ursynów,
ul. Wąwozowa 20 lokal 007
ortodonta Warszawa - telefon
+48 507 400 350
ortodonta Ursynów - napisz wiadomość
recepcja@ortodoncjakabaty.pl
Wykonanie strony WWW - Devilart