Zadzwoń:
+48 507 400 350
Godziny otwarcia: Poniedziałek-Piątek 9.00 - 20.00; Sobota 9.00 - 13.00 02-796 Warszawa, ul. Wąwozowa 20 lokal 007
Rejestracja: 507 400 350
dobry ortodonta Warszawa - Ursynów

Aparaty samoligaturujące Damon

Aparat Damon polecany dla młodzieży i osób dorosłych. Jest to aparat samoligaturujący, który składa się z zamka przyklejonego do zęba specjalnym klejem oraz łuku, który jest mocowany do zamka za pomocą wbudowanej w zamek klapki. Nie ma tutaj ligatury ,która jest w zamkach konwencjonalnych. Takie rozwiązanie ułatwia utrzymanie higieny. Aparaty te pozwalają na większą rozbudowę łuków zębowych w trakcie leczenia, co jest korzystne w przypadku dużych stłoczeń zębów przy szerokich podstawach kostnych i niejednokrotnie pozwala uniknąć ekstrakcji. Aparaty samoligaturujące Damon mogą być metalowe lub estetyczne.

System Damon to nie tylko rewolucyjne zamki i druty. Jest to całkowicie nowy i innowacyjny sposób leczenia pacjentów. Tradycyjne leczenie, które miało na celu poprawienie zgryzu, nierzadko  wymagało ekstrakcji zdrowych zębów lub zastosowania ekspanderów podniebiennych w celu zyskania wolnej przestrzeni. Aparat Damon to odejście od takiego podejścia, które jest często niekomfortowe, zabiera więcej czasu. Tradycyjne metody mogą skutkować węższym łukiem zębowym lub bardziej płaskim profilem twarzy. Stosując aparaty Damon uzyskamy uśmiech pełny i naturalny.

aparat Damon Warszawa


Aparaty Damon umożliwiają uzyskać dziesięciozębowy uśmiech dzięki lekkim biologicznym siłom. Aparat Damon jest zaprojektowany tak, aby poprawić ogólny wygląd twarzy każdego pacjenta.

Zamki w aparatach Damon to tylko początek, bo to cały system tworzy uśmiech.

Certyfikowani lekarze systemu Damon wykorzystują trzy kluczowe elementy, które zastosowane razem zapewniają krótszy czas leczenie, mniejszą ilość wizyt, większy komfort oraz powtarzalne, wysokiej jakości wyniki leczenia. Należą do nich:

Pasywne zamki samoligaturujące Damon, które eliminują konieczność stosowania elastycznych lub metalowych ligatur. Dzięki temu każdy pacjent podczas leczenia odczuwa znacznie mniejszy dyskomfort.
   
Zaawansowane technologicznie druty, które posiadają pamięć kształtu. Ich zastosowanie umożliwia szybsze przesuwanie zębów, a także wymagają mniejszej ilości korekt.
   
Również odmienne podejście w leczeniu ortodontycznym wyrównuje zęby i poprawia estetykę twarzy bez konieczności ekstrakcji lub stosowania ekspanderów podniebiennych. Dzięki temu uśmiech jest pełniejszy i bardziej naturalny.

aparat damon - przykładowe leczenie


Stosując tradycyjne zamki z ligaturami elastycznymi, które powodujące tarcie i nacisk. Poprzez to proces leczenia ortodontycznego znacznie się wydłuża i powoduje większy dyskomfort u pacjenta. Zamki Damon z przesuwną klapką trzymającą drut, umożliwiają łatwiejszy, szybszy i bardziej komfortowy ruch zębów. Dzięki temu leczenie jest bardziej efektywne i znacznie krótsze. Zamki w aparatach Damon są zaprojektowane tak, aby były dyskretne, komfortowe i łatwiejsze do utrzymania w czystości. Również zamki w aparatach Damon dostępne są w wersji estetycznej, która jest dedykowana dla pacjentów przywiązujących dużą wagę do swojego wyglądu.

Dlaczego my?
profesjonalny lekarz ortodonta Warszawa
Profesjonalizm
Gruntowne wykształcenie medyczne naszych lekarzy pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
niska cena aparatu na zęby
Cena
Atrakcyjne ceny za usługi stomatologiczne oraz całe leczenie ortodontyczne. Promocje na aparat ortodontyczny.
bezpieczeństwo, najnowsze metody, rtg zębów, tomografia
Bezpieczeństwo
Spełniamy rygorystyczne normy w zakresie zasad sterylizacji.
rodzinna klinika ortodontyczne
Miła atmosfera
Kameralne gabinety pozwalają naszym Pacjentom czuć się swobodnie podczas wizyt.
lekarz ortodonta przyjmuje 6 dni w tygodniu
Szybka rejestracja
Krótki czas oczekiwania na wizytę u lekarza specjalisty. Dobry ortodonta na już.
nasz ortodonta jest rekomendowany przez pacjentów
Parking dla pacjentów
Na naszych pacjentów, zawsze czeka bezpłatny parking.
Nasz blog
Oferujemy nowoczesne metody leczenia w oparciu o najnowsze technologie
19-03-2018
Leczenie ortodontyczne dzieci
Pierwsza wizyta u ortodonty powinna odbyć się już w wieku 4 lat, aby ocenić, czy nie ma zaburzeń wzrostu szczęk, dysfunkcji.
Umów wizytę
Agnieszka Wronka (Borzęcka) - ZnanyLekarz.pl
Stomatologia zachowawcza
Potrzebujesz lekarza stomatologa z długoletnim stażem. Teraz możesz umówić wizytę w naszym gabinecie. Dentysta - lek. stomatolog Paulina Piórkowska przyjmuje regularnie w każdą środę.
pokaż więcej
04-09-2019
Artykulacja, badanie stawu skroniowo żuchwowego
Bóle stawów skroniowo-żuchwowych? Ścieranie się zębów? Nierówny zgryz? A nawet bóle głowy czy odcinka szyjnego kręgosłupa? Wszystkie te dolegliwości mogą wystąpić jeśli masz problemy ortodontyczne. Nasi lekarze zadbają o piękny uśmiech jak i równy zgryz podczas Twojego leczenia ortodontycznego.
04-09-2019
O przebarwieniach
a prawidłowy kolor uzębienia przyjmuje się barwę od białej poprzez szaroniebieską do żółtawo-kremowej. Barwa zęba jest uzależniona od trzech składników: szkliwa, zębiny i miazgi.
Kontakt z nami
dobry ortodonta 02-796 Warszawa - Ursynów
02-796 Warszawa - Ursynów,
ul. Wąwozowa 20 lokal 007
ortodonta Warszawa - telefon
+48 507 400 350
ortodonta Ursynów - napisz wiadomość
recepcja@ortodoncjakabaty.pl
Wykonanie strony WWW - Devilart